Haber

Ali Babacan, Bahçeli’nin Türklükle ilgili sözlerine şu yanıtı verdi: Biz onu ancak edebe davet ederiz.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin kümelenme toplantısında konuştu. Bahçeli yaptığı konuşmada DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın “Anayasamızın 66. maddesini çağımızın gereği olarak kapsayıcı bir anlayışla yeniden ele alınmasını teklif ediyoruz” sözlerine sert tepki gösterdi. Bahçeli, “Cesedimizi ayaklar altına almadan Türklüğü Anayasa’dan çıkarmayı nasıl başaracağız? Zillet ittifakının her ortağı aynı fikirde mi?” dedim. Ali Babacan, Bahçeli’nin sözlerine yanıt verdi.

“BAHÇELİ’NİN HEZAYANLARIYLA İŞİMİZ YOK”

Babacan yaptığı açıklamalarda, “Bahçeli’nin vesveseleriyle işimiz olmaz. Tehdit ve hakaretten başka bilgisi olmayanlar bizi anlayamaz. Bütün milletimize refah, huzur diyeceğiz. Adaletle yolumuza devam edeceğiz. Davet ediyoruz” Onu sadece görgü kurallarına.”

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

DEVA’sı derdine yetmeyen bu tulumba partisinin kurumsal iletişim başkanı da ‘Türklüğü çıkarır mısınız’ sorusuna ‘Doğru’ yanıtını verdi. CHP’den de YETERLİ Parti’den de ses çıkmadı. Bu cumhurbaşkanının Türklükten ne rahatsız oluyor? Cenazemizi ayaklar altına almadan Türklüğü Anayasa’dan çıkarmayı nasıl başaracağız? Zillet ittifakının her ortağı bire bir görüşte mi?” sözleriyle tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu