Haber

TRT1 Gönül Dağı 86. bölüm 2. fragmanı: Biri elini ısırdı, biri kafasına taş attı!

Gönül Dağı’nda silahlı adamlar tarafından esir alınan Ramazan’ın imdadına dayı oğulları yetişir. Elleri zincirli ve kafasına silah dayaılan Ramazan saç payı kurtulmayı başarır. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında Ramazan’ın kendisini kaçıranların elini ısırması ve Selami’nin bu kişilerin kafalarına taş atması eğlenceli dakikalar geçirdi.

Gönül Dağı 86. bölüm 2. fragmanında gizem perdesi aralanmaya ve gizem çözülmeye başlıyor. Gerçeğin peşinde olan Gülsüm Öğretmen, Adem’in kızının nerede olduğunu sorar.

Yahya Samancı’nın yönettiği, Teoman Gök’ün yazdığı, yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in üstlendiği Gönül Dağı 86. bölümüyle 25 Şubat Cumartesi 20:00’de TRT1’de yayınlanacak.

Taner ve Yasemin nişanlandıktan sonra yıldırım nikahıyla evlenmeye karar verirler. Taner, düğün vakti yaklaşırken Yasemin’le ilgili bir gerçeği öğrenir. Taner’in yansıması ne olacak? Gedelli’nin Sesi Gazetesi kamuoyunda tepkiyle karşılandı. Ramazan’ın evinin önüne gelenler, Ramazan’ın dışarı çıkmasına engel oluyor.

Ramazan, Taner’in nikahına yetişebilecek mi? Muammer ve Cirit Abdullah geziye çıkar. Baba ve oğlun bu yolculuğunda ikiliyi neler bekliyor? Kasabayı terk etmek isteyen Erkan’ın çok paraya ihtiyacı vardır. Erkan suç işlemek üzereyken kasaba halkı jandarmaya ihbar edilir. Erkan’ın suçunun sorumluluğunu kim üstlenecek?

urgup-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu